I. Laurs knyga "Verslas naujai"

Knygoje „Verslas naujai” vienas žymiausių šių dienų lietuvių verslininkų ir investuotojų Ilja Laurs atvirai dalijasi sukaupta patirtimi kuriant savo kompaniją, didžiausią pasaulyje atvirą mobiliųjų aplikacijų platformą „GetJar”. Čia gausu patarimų, nuo ko pradėti verslą ir kaip jį sėkmingai vystyti. Pasitelkdamas pavyzdžius iš kasdienės patirties I. Laurs vaizdžiai iliustruoja naujųjų verslų prigimtį, ne tik supažindina skaitytojus su investicijomis bei opcionais, bet ir leidžia iš arti susipažinti su tokiomis didžiausiomis ir sėkmingiausiomis pasaulio kompanijomis kaip “Facebook”, “Google” ir “Microsoft”. Pirmą kartą skaitytojas galės išvysti didžiausią inovacijų centrą – Silicio slėnį – lietuvio, ten įsteigusio pirmąją lietuvišką kompaniją, akimis.Ilja Laurs už pasiekimus versle sulaukė tarptautinio pripažinimo ir daugybės prestižinių apdovanojimų. Europos verslo laikraščių asociacija jį išrinko Europos metų vadovu. “Wall Street Journal” įtraukė į “25 ryškiausių Europos technologijų lyderių” sąrašą. Davoso pasaulio ekonomikos forume jis gavo “technologijų pionieriaus” apdovanojimą, žurnalas “Time” lietuvį pripažino vienu iš dešimties asmenybių, pakeisiančių žmonijos ateitį.Dėl savo išskirtinio požiūrio į verslą ir technologijas Ilja Laurs specialistų žiniasklaidos vadinamas technologijų vizionieriumi. Jis skaito pranešimus didžiausiose telekomunikacijų konferencijose, Stenfordo, Berkley ir kituose žinomiausiuose pasaulio universitetuose.
 

 

Atsiliepimai

“Labai asmeniškas ir įkvepiantis gidas verslo pradžiai. Perskaitęs supranti, kad būtų nedovanotinai kvaila nepabandyti įgyvendinti savo idėjos.” 

Rolandas Barysas, dienraščio “Verslo žinios” vyriausiasis redaktorius

“Knyga puikiai atskleidžia, kodėl bankas šiandien nebėra geriausias pradedančiųjų įmonių pagalbininkas. Tai tikrai gyvenimiška mokykla norintiems pasiekti geriausių rezultatų, bet dar nežinantiems, kaip tai padaryti.” 

Antanas Danys, “Swedbank” valdybos pirmininkas

 

I. Laurs pranešimų video įrašai

Žemiau rasite mano pristatymų bei pranešimų video įrašus iš įvairių renginių: nuo tarptautinių konferencijų iki seminarų įmonių kolektyvams, paskaitų studentams bei seminarų.

 
Microphone

I. Laurs pranešimų audio įrašai

Kviečiu paklausyti mano pranešimų audio formatu. Čia rasite mano mintis tokiomis temomis, kaip lyderystė, laiko planavimas, motyvacija, asmeninis potencialas bei įvairiomis kitomis temomis, tokiomis, kaip inovacijos, tokenizacija, blockchain technologijų įtaka HR rinkai ir kitas temas paliečiančių audio įrašų.